Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Kokybės vadyba: AB-F "Viti"

Kokybės vadyba: AB-F "Viti"

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Kas yra ISO? ISO 9000 privalumai. Privalumai įmonei. Privalumai darbuotojams. Privalumai vartotojams. Įvadas. Kokybės apibrėžtis ir kokybės standartų kūrimas. Naujosios ir senosios standartų serijos skirtumai. ISO 9000 kokybės vadybos sistemų sertifikavimas. Akcinės bendrovės – firmos "Viti" charakteristika. Kokybės politika. Išvados.

Ištrauka

Vadybos sistema - investicija į pažangą ir sėkmę. Kiekvienas sumanus verslo vadovas žino, kaip svarbu gerai organizuoti ir nuolat tobulinti verslą, kad veikla būtų sėkminga. Darbas įmonėje turi vykti nustatyta tvarka, sukūrus veiksmingą vidinę informacijos sistemą, kai visi procesai yra valdomi, tarpusavyje susiję, nuolat tikrinami, prižiūrimi ir tobulinami.
Kad sėkmingai plėtotų verslą, įmonė turi tinkamai valdyti verslą. Tam būtina įdiegti kokybės vadybos sistemą, kuri laiduotų, kad bus pasiektas svarbiausias įmonės tikslas – patenkinti produkto arba paslaugos vartotojų poreikiai.
Kokybės vadybos sistema pagal ISO 9000 serijos standartus įvairiose pasaulio šalyse įdiegė per 500 000 įmonių. Šias sistemas diegia įvairaus profilio įmonės, draudimo ir mokymo įstaigos, finansų ir valdymo institucijos.
Tarptautinių standartų idėja buvo paimta iš karinės pramonės. Karinėje pramonėje buvo svarbu, kad jos tiekėjai gali tiekti kokybišką produktą. Įmonės, norėdamos išvengti dažnų tikrinimų, ėmė taikyti formalias procedūras, kuriomis remiantis buvo galima įrodyti, jog įmonė gali tiekti kokybišką produktą. Dabartinių ISO 9000 šeimos standartų pagrindas buvo D.Britanijoje sudaryti kokybės užtikrinimo standartai.
ISO 9000 standartų platesnį taikymą Lietuvoje skatina keletas veiksnių. Visų pirma tai būtinybė įrodyti vietos ir užsienio partneriams, kad įmonėje veikianti kokybės sistema pajėgi užtikrinti nuolatinį kokybiškų produktų bei paslaugų teikimą. Antra, tai stiprus ginklas stiprėjančioje konkurencinėje kovoje, kartu su ISO 9000 sertifikatu įgyjant pranašumą prieš konkurentus.
Šio darbo tikslas yra išnagrinėti ISO 9000 standartų praktinę naudą verslui.
ISO – tai tarptautinė standartizacijos organizacija – " International Organization for Standartization", jungianti nacionalines standartizacijos įstaigas iš maždaug 140 šalių.
Lietuvos standartizacijos departamentas yra šios organizacijos narys korespondentas.
Yra daug priežasčių, dėl kurių įmonėms verta įsidiegti tarptautines sertifikuotas kokybės valdymo sistemas pagal ISO 9001:2000 standartą: dalyvaujant tiek valstybiniuose, tiek ir privačiuose konkursuose klientai teikia pirmenybę įmonėms, turinčioms akivaizdžius įrodymus, kad jos rūpinasi savo produktų kokybe. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-02-09
DalykasKokybės vadybos referatas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasReferatai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis19.71 KB
AutoriusILONA
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kokybes vadyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 10 puslapių 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą