Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Kokybės vadybos įtaka produktyvumui ir pelningumui UAB "Apskaitos sistemos"

Kokybės vadybos įtaka produktyvumui ir pelningumui UAB "Apskaitos sistemos"

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. Literatūros analizė. Svarbiausi visuotinės kokybės teiginiai. Teoriniai visuotinės kokybės vadybos sprendimai. Standartai ir standartizacija. Kokybės vadybos sistemų svarba. Ilgalaikis konkurencingumas ir visuotinė kokybė. Konkurencingumo didinimas. Konkurencinis pranašumas. Kokybės valdymo sistemų diegimas. Kokybės valdymo sistemos UAB "Apskaitos sistemos" analizė ir rezultatai. Kokybės valdymo sistema UAB "Apskaitos sistemos". ISO 9002 standarto reikalavimų patenkinimo rezultatai. Išvados.

Ištrauka

UAB" Apskaitos sistemos" nuo 1994 m. nuosekliai plėtojanti ir tobulinanti savo veiklą projektuojant, diegiant ir aptarnaujant prekybos ir apskaitos sistemas. Įmonė rinkoje veikia jau devynerius metus ir visą tą laikotarpį nekeičia pagrindinės savo veiklos krypties – orientacijos į informacijos technologijų paslaugas mažmeninei prekybai.
Suprasdama konkurencinio pranašumo reikšmę, bendrovė dar prieš stojimą į Europos Sąjungą ėmėsi spręsti aktualius klausimus: kaip padidinti įmonės veiklos efektyvumą ir darbo našumą? kaip išlaikyti klientą ir įrodyti savo įmonės patikimumą? kaip sukurti gerą firmos įvaizdį? ir kaip įgyti tarptautinį pripažinimą? Šių problemų sprendimui buvo pasitelktas kokybės vadybos sistemos (KVS) kūrimas bei sertifikavimas pagal tarptautinius standartus. Šiuo metu įmonėje įdiegta kokybės valdymo sistema, atitinkanti ISO 9001:2000 standarto reikalavimus.
UAB "Apskaitos sistemos" griežta konkurencinė situacija neišvengiamai reikalauja orientuotis į šių šalių griežtus reikalavimus kokybei. ISO 9000 serijos standartai kaip tik ir reglamentuoja reikalavimus įmonės kokybės valdymo sistemai. Iš kitos pusės, šie standartai paliečia įmonės darbo turinį, darbo organizavimą, vadovavimo formas bei darbo apmokėjimo sąlygas, o taip pat garantuoja įmonės pelningumą ir daro teigiamą įtaką įmonės verslo rezultatams.
Iš vienos pusės galima teigti, kad kokybė stabiliai išlieka svarbiausias konkurencinės kovos veiksnys. Griežta konkurencinė situacija, tendencijos ir kryptis į didesnį gaminio atsakingumą bei augantis vartotojų kokybės reikalavimas priverčia tiekti kokybiškus gaminius vartotojui ir tai nulemia įmonės išlikimą. Taigi, kitais žodžiais tariant, yra tarpusavio priklausomybė tarp pastovaus užimtumo ir įmonės sugebėjimo patenkinti vis griežtėjančius kokybės reikalavimus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-11-23
DalykasKokybės vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai9
Dydis28.76 KB
Autoriusegle
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kokybes vadybos itaka produktyvumui ir pelningumui UAB Apskaitos sistemos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 15 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą