Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Kokybės vadyba (14)

Kokybės vadyba (14)

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Visuotinė kokybės vadyba. Edvardsas W. Demingas ir jo 14 kokybės vadybos principų. Įmonės kokybės įvertinimas pagal 14 E. Demingo principų. Įmonės charakteristika. Įmonės kokybės įvertinimas. Išvados.

Ištrauka

Visuotinės kokybės vadybos mokslo taikymo praktikoje efektyvumą įrodė praėjusio šimtmečio antroje pusėje garsus visuotinės kokybės vadybos pionierius profesorius Edvards Deming, kurio statistinės proceso kontrolės metodus pirmieji praktikoje pritaikė Japonijos inžinieriai. Ilgametė praktika įrodė šio mokslo gyvybingumą. Visuotinės kokybės vadybos mokslo koncepcijos šiuo metu plačiai taikomos visame pasaulyje, tad Lietuvos įmonėms, žengiančioms pasaulinės integracijos keliu bei vadybos specialistams, besiruošiantiems dirbti tose organizacijose, nepaprastai svarbu pasiekti, kad visuotinės kokybės vadybos principai taptų kasdieninio darbo norma. Tik šio kokybės vadybos modelio taikymas gali užtikrinti Lietuvos ūkio konkurencingumą pasaulinėje rinkoje.
Mano darbo tikslas – išanalizuoti, kaip "Pakruojo parketas" atitinka E. Demingo teikiamus ir visuotinai pripažintus kokybės vadybos principus. Jei jie neatitinka, tuomet pasiūlyti sprendimo būdus tam neatitikimui panaikinti.
Šiam darbui atlikti pasirinkau UAB "Pakruojo parketas", todėl, kad joje atlikau savo pažintinę bei gamybinę praktikas, taigi pakankamai daug žinau apie šią įmonę.
Darbo uždaviniai:
Išdėstyti visuotinės kokybės sampratą;
Atskleisti su E. Demingo kokybės teorijos sėkme susijusią informaciją;
Įvertinti kaip "Pakruojo parketas" atitinka 14 Demingo iškeltų kokybės principų;
Pateikti pasiūlymus viešbučio veiklos kokybės gerinimui;
Visuotinė kokybės vadyba - tai mokslas tyrinėjantis universalius metodus, užtikrinančius organizacijos išlikimą rinkoje, tenkinant bei viršijant esamus bei numanomus vartotojų poreikius.
Šis mokslas grindžiamas pastovaus tobulėjimo filosofija, kuri gali būti taikoma ne tik firmų ar įmonių darbo kultūros bei gaminių kokybės užtikrinimui, bet ir kitose gyvenimo srityse. Svarbu paminėti, jog visuotinė kokybės vadyba tai dar ne ISO 9000 serijos kokybės užtikrinimo standartų sėkmingas įdiegimas. Tai yra kur kas daugiau. Visuotinė kokybės vadyba - tai žmonijos patirties koncentratas tobulinant mokslinio darbo organizavimo metodus.
Kai girdime sakant Aukštos kokybės gaminys, įsivaizduojame ypač gerai pagamintą, puikų produktą. Tarybiniais laikais kokybiška preke buvo laikoma prekė, atitikusi standartus. Tačiau standartai yra netobuli, greitai sensta, yra sudaromi žmonių, turinčių savo nuomonę. Toks kokybės supratimas netinkamas rinkos sąlygomis.
Išsiaiškinus, kas yra kokybė ir kaip ją galima identifikuoti, kyla labai svarbus klausimas – kaip užtikrinti aukštą paslaugų ir gaminių kokybę.
Siekdamos užtikrinti aukštą kokybę visos kompanijos turi laikytis kokybės strategijos. Ji visų pirma užtikrina tam tikros filosofijos įdiegimą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKokybės vadybos referatas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasReferatai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis25.16 KB
AutoriusDainius
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word kokybes vadyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 13 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą