Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Įmonės komandinio darbo organizavimas siekiant gerinti kokybę: AB "Lietuvos Telekomas"

Įmonės komandinio darbo organizavimas siekiant gerinti kokybę: AB "Lietuvos Telekomas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. Organizacijos komandinio darbo organizavimas siekiant gerinti kokybę. Organizacijos teorinė raida. Visuotinės kokybės vadybos koncepcija. Komandos samprata. Komandos kūrimas. Komandinio darbo organizavimas. Komandos funkcionavimo ciklo etapai. Komandos vidinė sandara. Komandinio darbo sąlygos. Teoriniai sprendimai. Visuotinės kokybės įgyvendinimo organizavimas. Tyrimo metodų parinkimas. Komandinio darbo būklės nustatymas. Komandos narių funkcijos. Komandinio darbo rezultatų sprendimų priėmimas. Tyrimai ir jų rezultatai. Tyrimo tikslas ir uždaviniai. AB "Lietuvos telekomas" pristatymas. Tyrimo aprašymas. Tyrimo rezultatai. Išvados ir pasiūlymai. Priedai (2).

Ištrauka

Remiantis daugeliu žymių pasaulio firmų patirtimi, jų sėkmė pagrysta šiuolaikinėmis kokybės vadybos taisyklėmis, nesilaikant šių taisyklių įmonė tampa nekonkurentabili ir tai gali iššaukti bankrotą. Vienas iš svarbiausių veiksnių, padedančių didinti prekių, paslaugų konkurencingumą, yra jų kokybė, jos stabilumas. Efektyviausiai tai galima pasiekti įmonėse įdiegus kokybės valdymo sistemas.
Spartūs verslo pokyčiai rinkoje verčia keisti įprastas gamybos ir darbo vietos koncepcijas ne tik įmonėse, bet ir organizacijose, kurti naujus darbo organizavimo modelius.
Suburti tobulai veikiančią komandą sudėtingas, išmanymo ir žinių reikalaujantis darbas. Šiuolaikiniame versle daugelis įmonių vis dažniau susiduria su ekstremaliomis situacijomis, sudėtingomis problemomis, kurioms suvaldyti nepakanka senos hierarchijos. Senasis organizacinės struktūros modelis buvo pagrįstas hierarchijos nuostata, kad organizacijos aukščiausiojo lygio vadovybė žino visus atsakymus ir atsako už organizacijos tikslus bei darbo procesus. Kita vertus, besiformuojantis komandų modelis remiasi naujomis nuostatomis - kad žinios, taigi ir įžvalgumas bei atsakymai gaunami sudėjus visų organizacijos narių sugebėjimus bei žinias, kai jie sutelkiami į komandas. Pagal šį modelį tikslai nustatomi kartu, o darbo procesai sukasi apie ekspertų komandas.
Vis dažniau organizacijų vadovai į pagalbą pasitelkia komandas - darnias, bendro tikslo siekiančias darbuotojų grupes, kurios tik veikdamos kryptingai ir nuosekliai gali pasiekti norimų rezultatų. Kadangi tobulos komandos subūrimas sudėtingas darbas, nepakanka vien suburti į grupę geriausius įmonės specialistus ir tikėtis, kad jie išspręs iškilusią problemą.
Šio darbo sritis - komandinio darbo įmonėje organizavimas, siekiant įgyvendinti organizacijos kokybės tikslus. Darbą sudaro keturios dalys, suskirstytos į poskyrius.
Pirmoje dalyje pateikiama literatūros apžvalga tiriama tema, įvairių sąvokų, terminų samprata. Aptariama visuotinės kokybės raida komandos kūrimo ir komandinio darbo organizavimo procese. Pateikiami komandinio darbo organizavimo pagrindinai metodai ir instrumentai. Antra darbo dalis yra teoriniai sprendimai, kuriais remiantis buvo pasirinkti metodai tyrimui atlikti. Trečioji dalis yra skirta tiriamo objekto pristatymui ir tyrimų detalesniam analizavimui. Skyriaus pabaigoje pateikiami tyrimų rezultatai bei komentarai. Ketvirtoje dalyje, pateikiami tyrimai ir jų rezultatai. Paskutinė darbo dalis - išvados. Po išvadų pateikiamas naudotos literatūros sąrašas ir priedai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKokybės vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10
Dydis207.19 KB
Autoriusgroover
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones komandinio darbo organizavimas siekiant gerinti kokybe AB Lietuvos Telekomas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą