Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Monitorių vartojamosios savybės ir reikalavimai jų kokybei

Monitorių vartojamosios savybės ir reikalavimai jų kokybei

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Ne maisto prekių vartojamosios savybės ir kokybės rodikliai. Monitorių vartojamųjų savybių nagrinėjimas. Socialinė paskirtis. Ergonominės savybės. Funkcinės savybės. Patikimumo savybės. Saugumo vartojant savybės. Estetinės savybės. Ekonominės savybės. Ekologinės savybės. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas
Monitoriai įeina į bet kokią kompiuterinę sistemą.Jie naudojami žmogaus kasdien, XXI amžius vadinamas technologijų ir kompiuterizacijos amžiumi.Neretai kompiuterizacija įvardinama kaip didžiausias kokybinis žmonijos raidos šuolis. Kai atsirado šis technikos stebuklas, daugybė ir daug laiko reikalaujančių darbų tapo žymiai paprastesni. Vargu ar kas ginčytųsi, kad technologijos smarkiai palengvina mūsų gyvenimą.
Temos problema: dažną žmogų apima abejonės, kurį monitorių ir kokio tipo pirkti.Labai svarbu išmanyti ir teisingai pasirinkti monitorių, nes nuo jo priklauso kompiuteriu dirbančio žmogaus sveikata ir savijauta.
Tikslas: susipažinti ir išnagrinėti su monitorių vartojamosiomis savybėmis ir kokybės rodiklius.
Uždaviniai: išsiaiškinti kokios yra monitorių vartojamosios savybės. Išsiaiškinti kokie yra keliami reikalavimai monitorių kokybei ir ar jie atitinka tuos reikalavimus.
Objektas: monitoriai.
Tyrimo metodai: literatūros analizė, tyrimo metodas aprašomasis.
Kokybė apibūdinama, kaip objekto savybių visuma, įgalinti jį tenkinti išreikštus ir numanymus vartotojų poreikius.
Kokybės reikalavimai – produkto savybės, kurios gali būti vienokiais ar kitokiais būdais išmatuotos ir kiekybiškai išreikštos. Šiais reikalavimais įvertinama, kokiu konkrečiu laipsniu produkcija gali tenkinti konkrečius poreikius. Orientuojantis į juos, įgyvendinamos priemonės kokybei gerinti.
Produkcijos kokybės reikalavimų nomenklatūra labai gausi. Ji priklauso nuo gaminių tipų, rūšies, paskirties, naudojimo sąlygų, vietos ir laiko.
Socialinės paskirties reikalavimai apibūdina gaminį, kaip jis gali atlikti vartotojų ir jų grupių poreikius. Nustatant prekės kokybę, būtina atsižvelgti į vartotojo ir prekės sąveiką. Vieniems tai gali būti deficitinė, o kitiems – neturinti paklausos prekė. Jiems priskirtini: prekių socialinės paskirties ir vartojimo tipas, palydintieji socialiniai efektai, moralinis naujumas (senumas).
Produkto socialinis adresatas ir vartotojų klasės. Nustatomas norint sužinoti, kuriai visuomenės grupei prekė priskiriama, taip pat kokiam socialiniam sluoksniui ta prekė gali būti pateikta.
Moralinis prekės susidėvėjimas. Tobulėjant prekėms ir kylant vartotojų reikalavimams prekės morališkai nusidėvi. Kartais vertinamas prekės prestižas ir ilgaamžiškumas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-05-17
DalykasKokybės vadybos referatas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasReferatai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis17.83 KB
AutoriusTomas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/Dėstytojaslekt. Petkevičienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Monitoriu vartojamosios savybes ir reikalavimai ju kokybei [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 10 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • lekt. Petkevičienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą