Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Kontrolės analizė: UAB "SBA baldai"

Kontrolės analizė: UAB "SBA baldai"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

UAB "SBA baldai" kontrolės analizė. Įvadas. UAB "SBA baldai" veiklos ir informacijos veiklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Kontrolės esmė ir turinys. Kontrolės proceso žingsniai. Personalo ir kvalifikacijos kėlimo kontrolė. Produkto kokybės įvertinimas. UAB "SBA baldai" kontrolės analizė. UAB "SBA baldai" kompanijos darbuotojų elgesio kontrolė. Personalo kontrolės analizė. Kokybės kontrolė. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Kadangi kalbėsiu apie verslą, tai norėčiau pradėti Owen D. Young žodžiais: ,,Šiuolaikiniame versle mus baugina ne sukčiai, o sąžiningi žmonės, nesuprantantys, ką darą". Kone kiekvienas svajoja apie laimę, turtą, karjerą ir sėkmingą gyvenimą. Svajoti yra nuostabu – tai natūralu, žmogiška. Henry Fordas, buvęs vienas turtingiausių pasaulio žmonių, mėgo kartoti: ,,Jeigu labai nori ką nors padaryti arba ko nors pasiekti – visada rasi būdą, bet jeigu ko nors nenori padaryti – visada rasi pasiteisinimą". Todėl visada reikia siekti savo tikslo, gilintis į tam tikras verslo sritis, kurios su mūsų pastangomis padės sukurti mūsų pačių tobulą pasaulį.
Kad veikla įmonėje, įstaigoje ar kitoje organizacijoje vyktų nuosekliai ir duotų geriausius rezultatus, mano nuomone, labai svarbi yra vadybos funkcija - kontrolė. Ši funkcija, kaip teigia Makštutis A. (1999), yra horizontalaus lygio kompleksinės valdymo ir savivaldos sistemos modelio sudėtinė dalis (p. 176). Pasak Stoškaus S. ir Beržinskienės D. (2005), kontrolė yra vadovo veiksmas, kuriam pavaldiniai labiausiai priešinasi. Ją pavaldiniai dažnai laiko nepasitikėjimo, net persekiojimo apraiška. Stoner James A. F. (2006) teigia, kad kontrolė – procesas, užtikrinantis realios ir planuotos veiklos atitikimą (p. 550). Iš tikro, kontrolė įnoringesnė nei planavimas. Kontrolė padeda vadovams stebėti savo planavimo, organizavimo ir vadovavimo efektingumą. Esminė kontrolės dalis – iškilus reikalui – imtis koregavimo veiksmų.
Nors kontrolė – ketvirtoji iš keturių valdymo funkcijų, tačiau, manau, nė kiek ne mažiau svarbi. Savo darbe analizuosiu UAB ,,SBA" baldai kontrolės procesą.
Darbo objektas – UAB ,,SBA" baldai valdymo sistema.
Darbo tikslas – ištirti ,,SBA" baldų kompanijos kontrolę.
Darbo uždaviniai:
apžvelgti darbuotojų kvalifikacijos kėlimo būdus;
įvertinti personalo kontrolės efektyvumą;
paaiškinti kokybės kontrolės esmę.
Darbo metodai:
literatūros šaltinių lyginamoji analizė;
įmonės duomenų analizė. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-03-21
DalykasKokybės vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai13
Dydis149.05 KB
Autoriusdovile
Viso autoriaus darbų12 darbų
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kontroles analize UAB SBA baldai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą