Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Veiklos vertinimas, remiantis Europos kokybės vadybos fondo tobulumo modeliu: AB "Kauno pieno centras"

Veiklos vertinimas, remiantis Europos kokybės vadybos fondo tobulumo modeliu: AB "Kauno pieno centras"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637
Aprašymas

Įvadas. Santrauka. Summary. AB "Kauno pieno centras" aprašymas. Vertinimo proceso aprašymas. AB "Kauno pieno centras" vertinimo kriterijų apibūdinimas. Vadovų veikla. Politika ir strategija. Žmonės. Bendradarbiavimas ir ištekliai. Procesai. Vartotojų rezultatai. Žmonių rezultatai. Visuomenės rezultatai. Pagrindiniai veiklos rezultatai. Kriterijų, kriterijų dalių ir bendras įmonės įvertinimas. Radar kortos panaudojimas. Bendras įmonės įvertinimas. Išvados.

Ištrauka

AB "Kauno pieno centras" yra viena didžiausių valgomųjų ledų gamintojų Lietuvoje. Įmonė taip pat prekiauja šaldytais produktais, teikia ledų ir šaldytų produktų logistikos paslaugas.
Tikslas – įvertinti AB "Kauno pieno centras" veiklą, remiantis Europos kokybės vadybos fondo tobulumo modeliu.
Objektas – AB "Kauno pieno centras" veikla.
Dalykas – AB "Kauno pieno centras" veiklos aspektai.
Darbe naudota metodika vidinės įmonės informacijos analizė, Europos kokybės vadybos fondo tobulumo modelis, RADAR korta.
Įmonės veikla apibūdinta vadovų veiklos, politikos ir strategijos, žmonių, bendradarbiavimo ir išteklių, procesų, vartotojų rezultatų, žmonių rezultatų, visuomenės rezultatų ir pagrindinių veiklos rezultatų kriterijais. Vertinant įmonės veiklą išskiriami stiprieji aspektai ir tobulintos sritys.
Išanalizavus šios organizacijos veiklos vertinimo kriterijus paaiškėjo, jog šioje įmonėje vadovai stengiasi bendrauti su kiekvienu darbuotoju, siekdamas išsiaiškinti jų lūkesčius ir pageidavimus. Įmonės politika ir strategija rengiama atsižvelgiant į teisines normas, taip pat ir į socialinę, ekonominę ir technologinę verslo aplinką, kurių analizė padeda numatyti tolesnį organizacijos vystimąsi. AB "Kauno pieno centre" darbuotojai kiekvienais metais pildo vertinimo blankus, kuriuose darbuotojas įvertina savo darbą įmonėje bei žinias. Bendrovė nuolat ieško veiklos partnerių ir būdų kaip greitai ir patogiai parduoti kuo daugiau savo produkcijos. Procesų tobulumo užtikrinimui vadovai siunčiami į tobulinimosi kursus, kurių žinios taikomos procesų valdymo tobulinimui. O siekdama išlikti konkurencinga rinkoje įmonė nuolat plečia gaminamų valgomųjų ledų asortimentą, praturtindama jį naujais ledais. Ne taip seniai pasikeitusi įmonės vadovybė, įnešė organizacijai naują ir modernų požiūrį į vadovavimą ir lyderystę. Taip pat bendrovė organizuoja seminarus apie produkcijos gaminimo technologijas, sportines veiklas, ekskursijas po fabriką, taip pelnydama vartotojų pasitikėjimą, stiprindama jų lojalumą ir teigiamą požiūrį į įmonę. Visų šių pastangų dėka 2005 metais AB "Kauno pieno centro" "Premia" prekinis ženklas užėmė 20 proc. Lietuvos, 10 proc. Latvijos, 43 proc. Estijos valgomųjų ledų rinkos, o bendrai – 30 proc. Baltijos šalių rinkos.
Įvertinus įmonės veiklą pagal kriterijus ir RADAR logiką, gaunamas bendras įvertinimas 551 balų. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-06-20
DalykasKokybės vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis35 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis63.2 KB
Autoriuswa
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Veiklos vertinimas remiantis Europos kokybes vadybos fondo tobulumo modeliu AB Kauno pieno centras [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 35 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą