Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Visuotinės kokybės vadybos įgyvendinimo organizavimas

Visuotinės kokybės vadybos įgyvendinimo organizavimas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Įvadas. 5-S principų įgyvendinimas- pirmasis žingsnis į visuotinės kokybės vadybą. 5-S esmė. Principų taikymo nauda. Principų įgyvendinimo nuoseklumas. Visuotinės kokybės vadybos įgyvendinimo principai ir funkcijos. Visuotinės kokybės vadybos įgyvendinimo parengiamieji darbai. Visuotinės kokybės vadybos įgyvendinimo fazės. Asmeninės visuotinės kokybės vadybos. įgyvendinimas. Išvados. Содержание. Summary. Priedai (5). PowerPoint pristatymas (25 psl.)

Ištrauka

Mūsų pranešimo tikslas – padėti Jums ne tik įsisavinti visuotinės kokybės vadybos įgyvendinimo organizaciją, bet ir suprasti 5-S principų įgyvendinimo naudą visuotinės kokybės vadyboje. Be to, norime padėti Jums išmokti atlikti visuotinės kokybės įgyvendinimo veiksmus visose įgyvendinimo fazėse.
Visuotinės kokybės vadybos įgyvendinimo pamatas yra organizacijos kokybės kultūros sukūrimas. Savo pranešime plačiau aptarsime organizacinius visuotinės kokybės vadybos įgyvendinimo klausimus. Taip pat mes norėtumėme aptarti 5-S sistemos esmę ir jos santykį su visuotinės kokybės vadybos filosofija ir metodologija ir šios sistemos integraciją su visuotinės kokybės vadyba.
Mūsų pranešimas yra sugrupuotas į 5 dalis: 1-oji – 5-S principų įgyvendinimas- pirmasis žingsnis į visuotinės kokybės vadybą, 2-oji – Visuotinės kokybės vadybos įgyvendinimo principai ir funkcijos, 3-oji – Visuotinės kokybės vadybos įgyvendinimo parengiamieji darbai, 4-oji – Visuotinės kokybės vadybos įgyvendinimo fazės, ir paskutinioji, 5-oji dalis – Asmeninės visuotinės kokybės vadybos įgyvendinimas. Darbą sugrupavome tokiu būdu, nes taip yra patogiau perteikti ir lengviau suprasti visą informaciją.
Šaltinius, kuriais rėmėmės, pateikėme literatūros sąraše.
Japonų mokslininkas Takshi Osada XX amžiaus devintojo dešimtmečio pradžioje išvystė 5-S koncepciją. Ši koncepcija pagrįsta penkiais principais, padedančiais nustatyti ir užtikrinti organizacijoje į kokybę orientuotą aplinką. Šie baziniai principai naudingi ne tik darbo vietai,aplinkai, bet ir mąstymo procesams gerinti. 5-S principų laikymasis yra pagrindinė prielaida aukštesniam organizacijoje vykstančių procesų veiksmingumui pasiekti, gaminant geresnės kokybės prekes bei tenkinant paslaugas. Šie rezultatai padeda išvengti atliekų arba gauti jų labai mažai.
5-S principus apibūdina penki japonų žodžiai: Seiri, Seiton, Seiso, Seiketsu ir Shitsuke. Šių principų reikšmės atitikmenys pateikti 1 lentelėje lietuvių kalba su pavyzdžiais.
Organizacija (Seiri)
Ho ir Cicmil teigia, kad organizacijos vadyba- tai sugebėjimas atskirti dalykus, kurie yra būtini tam tikram darbui, nuo nebūtinų ir užtikrinimas, kad būtinų darbų apimtis būtų kuo mažesnė ir darbai atliekami deramoje aplinkoje. Tai laikais, kai buvo prekių trūkumas, derliai buvo maži, žmonės išmoko taupyti ir panaudoti viską, ką turėjo. Todėl įsitvirtinimo įgūdžiai ir papročiai, kai atrodo, jog ką nors išmesti yra nuodėmė. Tačiau šiandien, kai yra prekių, paslaugų bei informacijos perteklius, laikyti nereikalingus, nevartojamus produktus nuostolinga. Labai svarbu saugoti reikiamus daiktus, bet lygiai taip pat tampa svarbu išmesti nereikalingus. Tačiau svarbiausia- žinoti, ką saugoti ir kaip surasti ir patogiai paimti saugomus daiktus bei surasti tuos, kuriuos reikia išmesti. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-06-10
DalykasKokybės vadybos referatas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasReferatai
Apimtis30 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis85.23 KB
AutoriusSvetlana
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasAldona Petkevičienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Visuotines kokybes vadybos igyvendinimo organizavimas [speros.lt].doc
Microsoft PowerPoint Visuotines kokybes vadybos igyvendinimo organizavimas [speros.lt].ppt
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 30 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Aldona Petkevičienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą