Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Valdymo informacinių sistemų klasifikacija

Valdymo informacinių sistemų klasifikacija

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Valdymo informacinių sistemų apibūdinimas. Valdymo informacinių sistemų klasifikavimas. Valdymo informacinių sistemų klasifikacija pagal funkcijas. Valdymo informacinių sistemų klasifikacija pagal valdymo lygį. Valdymo informacinių sistemų klasifikacija pagal laiką. Išvados.

Ištrauka

Informacinių technologijų inovacijos keičia procesus, vykstančius organizacijoje. Organizacijų vadovai stengiasi diegti naujas informacines technologijas, siekdami intensyvinti darbą arba sumažinti darbuotojų skaičių. Manoma, kad naujos informacinės technologijos pakeis organizacijoje vykstančius procesus. Tačiau, kaip rodo praktika, naujovių diegimas sukelia ir kitokių organizacinių pačios vadovybės pasikeitimų. Nauja technika ir naujos informacinės technologijos padeda sukurti lanksčias organizacines struktūras. Visa tai leidžia darbuotojams atlikti daugiau funkcijų, gerinti atliekamų darbų kokybę ir didinti jų apimtis. Kadangi investicijos į naujas informacines technologijas turi sumažinti darbo užmokesčio išlaidas, o kartu ir darbuotojų skaičių, todėl atsiranda daugiau galimybių eksperimentuoti darbo organizavimo klausimais. Taigi naujos informacinės technologijos leidžia diegti organizacines naujoves.
Šiuolaikinių IT naudojimas sudaro prielaidas mažinti valdymo lygių skaičių perduodant įgaliojimus, decentralizuojant valdymą, supaprastinant sprendimų priėmimo procesą. Bet kalbant apie pakankamai gerai ištirtas mechanines struktūras vis dar yra teiginių, iš dalies prieštaraujančių vienas kitam.
Kiekvienais metais rinkoje daugėja įmonių siūlančių įvairių informacinių sistemų, kurios afišuojamos, kaip kompleksinės valdymo sistemos, kurios automatizuoja įvairių organizacijų visus esminius verslo procesus.
Kaip turi susigaudyti skirtingų įmonių valdytojai ar savininkai, kurie turi poreikį optimizuoti savo veiklą?
Reikia pasiūlyti tokį klasifikavimo būdą valdymo informacinių sistemų, kuris ne tik leis pozicionuoti informacines sistemas, bet ir suteiktų bet kuriai organizacijai galimybę lengviau formuoti sąrašą strateginių ir operacinių valdymo užduočių ir nusistatyti kriterijus, leisiančius kuo optimaliau išspręsti tas užduotis.
Darbo problema: skirtingose literatūros šaltiniuose sutinkamas vis kitoks valdymo informacinių sistemų skirstymas ir supratimas. Sudėtinga suprasti pagal ką, kaip ir į ką skirstoma.
Darbo tikslas: pateikti tinkamą valdymo informacinių sistemų suskirstymą.
Uždaviniai:
1. Išanalizuoti literatūrą apie valdymo informacines sistemas.
2. Suskirstyti valdymo informacines sistemas pagal pasirinktus kriterijus.
Objektas: valdymo informacinių sistemų klasifikacija. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-02-25
DalykasKokybės vadybos referatas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasReferatai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai11
Dydis117.26 KB
AutoriusKristina
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasDagilienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Valdymo informaciniu sistemu klasifikacija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 16 puslapių 
  • Šiaulių Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Dagilienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą