Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Kokybės svarba kultūrinėje organizacijoje

Kokybės svarba kultūrinėje organizacijoje

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Kokybė kas tai? Kokybės vadyba. Visuotinės kokybės vadybos veikla. Planavimas. Valdymas. Užtikrinimas. Kokybės gerinimas. Kokybės politika organizacijose. Kokybės politiką apimantys elementai. Trumpai apie Zuzi Records. Zuzi Records kokybės politika. Kokybė – ZUZI RECORDS veiklos prioritetas . Kokybės politika. Kokybės politikos tikslai ir uždaviniai. Pagrindiniai kokybės politikos principai. Zuzi Records direktorius Ž. Žvagulio įsipareigojimai. Kokybės sistema. Apibendrinimas.

Ištrauka

Žodis kokybė kasdieninėje kalboje įvairiems žmonėms turi skirtingą reikšmę. Kokybė gali būti apibrėžiama kaip objekto savybių visuma, įgalinti jį tenkinti išreikštus ir numatomus poreikius. Bendru požiūriu kokybė analizuoja darbo išteklius moksliniu metodu – numato, kaip gerinti medžiagas ir paslaugas, kurios teikiamos organizacijai, kaip tobulinti visus organizavimo procesus ir tinkamai tenkinti vartotojų reikmes dabar ir ateityje.
Taigi darbo objektas būtų organizacijos kokybė, o tikslas būtų išsiaiškinti, ar kultūrinė organizacija vadovaujasi kokybės politika
Uždaviniai:
1. Sužinoti, kas yra tai yra kokybė;
2. Išnagrinėti, kas tai yra kokybė vadyba
3. išanalizuoti kokia yra visuotinės kokybės veikla
4. aptarti kokybės politiką organizacijose
5. pakomentuoti ZUZI RECORDS veiklą
6. pakalbėti apie ZUZI RECORDS kokybės politiką.
Rinkos ekonomikos sąlygomis kiekviena organizacija dalyvauja konkurencinėje kovoje dėl vartotojų, išteklių ir pan. Pripažįstama, kad net viešojo sektoriaus organizacijos – universitetai, mokyklos, sveikatos apsaugos įstaigos veikia konkurencijos aplinkoje.
Šiuolaikiniai globaliniai socialiniai ir ekonominiai procesai, technologinė pažanga aštrina konkurencinę kovą, todėl organizacijos turėtų ieškoti galimybių stiprinti konkurencinį pajėgumą.
Konkurencinį pajėgumą apsprendžia organizacijos kompetencija, t.y. gebėjimas generuoti tam tikros vertės produktus vartotojams. Jei organizacija pajėgs generuoti didesnės vertės produktus, geriau tenkins vartotojų poreikius ir lūkesčius, palyginus su konkurentais, organizacija bus potencialiai konkurencingesnė rinkoje.
Konkurenciniam pajėgumui didinti procesus ir jų vyksmą būtina nuolat gerinti. Tai pasiekiama, kai įgyvendinamos inovacijos, ugdoma darbuotojų kompetencija, tobulinamas valdymas, ko pasėkoje atsiranda ir didėja kompetencija kurti ir gaminti vartotojų poreikius atitinkantį produktą.
Konkurentų varžymuisi rinkoje turi įtakos kiekvienos organizacijos gebėjimas kurti produkto ar paslaugos kokybę. Įvertinus kokybės svarbą konkurencijoje, kokybės tikslai būtina įkomponuoti į organizacijos veiklos strategiją, atsižvelgus į vartotojų poreikius ir konkurentų pasiekimus.
Kokybė visiems suprantama, bet sunkiai apibrėžiama sąvoka. Ji yra daiktų, visos objektyvios tikrovės charakteristika. Kokybė - daikto (reiškinio) savybių, jo požymių visuma, kuri apibrėžia daikto (reiškinio) esmę. Ji išryškėja tik santykyje su kitais daiktais ar reiškiniais. Ji neatskiriama nuo daikto ar reiškinio, kuriam išnykus, išnyksta ir kokybė. Kiekvienas objektas turi daug savybių, bet į kokybės sąvoką įeina tos savybės, kurios pasireiškia, atsiskleidžia vartojimo procese ir tenkina arba netenkina vartotojų poreikių.
Kokybė tai turimų charakteristikų visuma ir reikalavimų atitikimų laipsnis. Kokybė tai vartotojų patenkinimo lygis. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKokybės vadybos referatas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasReferatai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis17.87 KB
AutoriusLaima
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas5
Mokytojas/DėstytojasA. Guzauskas
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasPedagogikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kokybes svarba kulturineje organizacijoje [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 10 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 5 Klasė/kursas
  • A. Guzauskas
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą