Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Įmonės veiklos įvertinimas, remiantis Europos kokybės vadybos fondo tobulumo modeliu: UAB "Arstat"

Įmonės veiklos įvertinimas, remiantis Europos kokybės vadybos fondo tobulumo modeliu: UAB "Arstat"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849
Aprašymas

Tyrimo objektu pasirinktas Europos kokybės vadybos fondo tobulumo modelis ir jo pritaikymas, įvertinant UAB "Arstat" veiklą. Tyrimo tikslas - UAB "Arstat" veiklos įvertinimas, remiantis Europos kokybės vadybos fondo tobulumo modeliu. Bendras įmonės veiklos aprašymas. Akcinis kapitalas. Įmonės darbuotojai. Įmonės produkcija. Įmonės konkurentai. Technologinis procesas. Vertinimo proceso aprašymas. Kriterijų ir kriterijų dalių apibūdinimas. Vadovų veikla. Vadovų veiksmai asmeniniu pavyzdžiu propaguojant ir įgyvendinant tobulumą. Vadovų veiksmai, kuriant valdymo sistemas ir skatinant įmonės valdymo sistemų tobulinimą. Vadovų veiksmai bendraujant su klientais, tiekėjais ir kitomis įmonėmis, profesinėmis, visuomeninėmis bei kitomis organizacijomis. Vadovų veiksmai remiant ir pripažįstant organizacijos žmones. Politika ir strategija. Tinkamos ir išsamios informacijos apie suinteresuotųjų organizacijos veikla grupių poreikius ir lūkesčius panaudojimas, rengiant politiką ir strategiją. Tinkamos ir išsamios informacijos iš veiklos pasiekimų matavimo, tyrimų, mokymosi ir kūrybinės veiklos panaudojimas, rengiant politiką ir strategiją. Politikos ir strategijos parengimas, peržiūrėjimas ir atnaujinimas. Politikos ir strategijos skleidimas pagrindinių procesų struktūroje. Žmonės. Partnerystės ir ištekliai. Procesai. Klientų rezultatai. Žmonių rezultatai. Visuomenės rezultatai. Pagrindiniai veiklos rezultatai. Kriterijų, kriterijų dalių ir bendras įmonės įvertinimas. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas. Kadangi Lietuvoje didelė remonto ir statybos paslaugų pasiūla, įmonėms, užsiimančioms šia veikla, nepakanka plėsti paslaugų asortimento – jos turi nemažai dėmesio skirti paslaugų tobulinimo galimybėms bei kokybės užtikrinimui.
Nuolatinis aplinkos dinamiškumas bei vartotojų poreikių kaita verčia stebėti ir vertinti UAB "Arstat" veiklos prisiderinimą prie esamos situacijos. Vykstant šiems pokyčiams, būtina analizuoti remonto ir statybos darbų rinką, vartotojų lūkesčius bei numatyti visas galimas bendrovės, užsiimančios remonto ir statybos veikla, tobulinimo kryptis.
Problemos pristatymas. Atsižvelgdama į vartotojų poreikių patenkinimą, kiekviena įmonė nori pateikti rinkai kokybišką produkciją, tačiau nedaugelio iš jų produkcija yra iš tikrųjų kokybiška. Ne kiekviena įmonė savo veikloje naudoja kokybės gerinimo metodus, todėl vienas svarbiausių šiandieninės rinkos reikalavimų - siekimas būti arčiau vartotojo, siekti pilnai patenkinti jo poreikius.
Tyrimo objektas. Tyrimo objektu pasirinktas Europos kokybės vadybos fondo tobulumo modelis ir jo pritaikymas, įvertinant UAB "Arstat" veiklą.
Tyrimo tikslas - UAB "Arstat" veiklos įvertinimas, remiantis Europos kokybės vadybos fondo tobulumo modeliu.
Tyrimo uždaviniai:
pateikti bendrą UAB "Arstat" veiklos aprašymą;
aprašyti vertinimo procesą;
apibūdinti UAB "Arstat" kriterijus ir jų sudedamąsias dalis;
atlikti kriterijų, jų sudedamųjų dalių ir bendrą įmonės įvertinimą.
Tyrimo metodika. Atliekant šį tyrimą, buvo vedami pokalbiai su UAB "Arstat" darbuotojais, naudojamas Europos kokybės vadybos fondo tobulumo modelis.
Trumpa UAB "Arstat" charakteristika. UAB "Arstat" – bendrovė, įsikūrusi prieš aštuonerius metus, teikia remonto ir statybos paslaugas Lietuvoje. UAB "Arstat" vartotojai – įmonės (juridiniai asmenys) ir fiziniai asmenys. Produkcijos asortimentą sudaro trys stambios grupės:
 individualių namų statyba;
 stambių pastatų statyba;
 remontas, apdaila, interjeras.
Įmonė, tobulindama paslaugų kokybę, siekia patenkinti vartotojų poreikius ir užimti didesnę rinkos dalį. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-11-22
DalykasKokybės vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis48 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis94.47 KB
AutoriusGina
Viso autoriaus darbų7 darbai
Metai2002 m
Klasė/kursas5
Mokytojas/Dėstytojasdokt. Diana Bagdonienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones veiklos ivertinimas remiantis Europos kokybes vadybos fondo tobulumo modeliu UAB Arstat [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 48 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 5 Klasė/kursas
  • dokt. Diana Bagdonienė
  • 2002 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą