Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Įmonės veiklos įvertinimas, remiantis vertinimo modeliu nacionaliniam kokybės prizui laimėti: UAB "Lituanica"

Įmonės veiklos įvertinimas, remiantis vertinimo modeliu nacionaliniam kokybės prizui laimėti: UAB "Lituanica"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435
Aprašymas

Įvadas. Bendras įmonės veiklos aprašymas. Organizacijos vertinimo proceso aprašymas. Kriterijų ir kriterijų dalių apibūdinimas. Personalo vadyba. Politika ir strategija. Išteklių valdymas. Procesų valdymas. Darbuotojų poreikių patenkinimas. Klientų poreikių patenkinimas. Poveikis visuomenei. Verslo rezultatai. Bendras įmonės įvertinimas. Išvados ir rekomendacijos.

Ištrauka

Lengvoji pramonė, kurią sudaro tekstilės, drabužių, avalynės ir odos sektoriai, yra viena iš tradicinių pramonės šakų Lietuvoje. Lietuvos lengvoji pramonė yra viena iš labiausiai išvystytų šakų, turinti senas tradicijas. Pirmi linų ir vilnos fabrikai, odos dirbtuvės ir avalynės gamyklos buvo įkurtos 18-ame amžiuje. Lengvosios pramonės sektorius apima apie 140 didelių fabrikų ir daugiau nei 3000 vidutinių ir mažų gamyklų, kuriose dirba apie 60 000 žmonių. Ši šaka sudaro apie 18 procentų šalies bendrojo išdirbio.
AB "Lituanica" yra verslo įmonė ir vykdo ūkinę veiklą, apimančią prekių gamybą ir komerciją.
Dabartiniu metu Lietuvos įmonės, vykdydamos veiklą, stengiasi pritaikyti visuotinės kokybės vadybos principus, tačiau dažnai tai daroma ne tiek dėl materialinės naudos armoralinio darbuotojų pasitenkiniko, kiek dėl paties fakto kad tokia vadyba yra taikoma.
Tuo tarpu teisingas bei nuoseklus visuotinės kokybės principų diegimas gali ženkliai pagerinti įmonės veiklos rezultatus.
Šio darbo tikslas – rasti tokios vadybos diegimo faktus AB "Lituanica" veikloje, juos aprašyti bei įmonės veiklą įvertinti remiantis vertinimo modeliu Nacionaliniam kokybės prizui laimėti. Galiausiai pateikti išvadas bei rekomendacijas kaip būtų galima dar labiau tobulinti įmonės veiklą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-10-05
DalykasKokybės vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis33 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis89.87 KB
Autoriusjurga
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2004 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasM.Vilkas
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones veiklos ivertinimas remiantis vertinimo modeliu nacionaliniam kokybes prizui laimeti UAB Lituanica [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 33 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • M.Vilkas
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą