Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Visuotinės kokybės vadyba: AB "Audimas"

Visuotinės kokybės vadyba: AB "Audimas"

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. Literatūros analizė. Kokybės vadybos apibrėžimas. Visuotinės kokybės vadybos priemonės ir būdai. Kokybės kaštų klasifikavimas. Teoriniai sprendimai. Kokybės kaštų analizė. Visuotinės kokybės vadybos AB "Audimas" tyrimai ir jų rezultatai. Įmonės pristatymas. Kokybės valdymo analizė. Produkto tobulinimas. Tiekimo sistema. Personalas ir produkto kokybė. Pirkimų skyriaus kokybės kaštai. Išvados.

Ištrauka

Stipri konkurencija Lietuvos įmonėms užsienio rinkose skatina pradėti diegti pažangiausius vadybos metodus, kurių vienas – visuotinė kokybės vadyba. Yra daug kliūčių, sukeliančių problemas sėkmingai VKV plėtrai Lietuvoje, tačiau kokybės programos bei kitų strateginių projektų priėmimas ir vykdymas yra puiki pradžia.
Kokybė - sudėtinga sąvoka, tapusi viena iš visuotinai patraukliausių visoje vadybos teorijoje. Šiandien tikrai vykdoma kokybės revoliucija. Šis su¬sirūpinimas kokybe turi istorines šaknis (tai aptarsime darbe), tačiau pakan¬ka pasakyti, jog šiandien kiekvienas verslas nori turėti kokybiškus produk¬tus ir paslaugas, o tai yra suprantama kaip geresni už vidutinius, produktai ir paslaugos, atitinkantys reikalavimų lygį, ir kuriuos vartotojas pajėgia įsigyti.
Ši darbą, apie organizacijos veiklos visuotinės kokybės vadybos atžvilgiu įvertinimą, sudaro 4 pagrindinės dalys. Pirmoje dalyje atliekama literatūros analizė apie visuotinę kokybės vadybą, pagrindinius jos aspektus ir pritaikymo galimybes Lietuvos įmonėse. Antroje šio darbo dalyje aptariami teoriniai sprendimai, kuriais remiantis atliekamas visuotinės kokybės tyrimas AB "Audimas". Trečioje šio darbo dalyje pateikiama AB "Audimas" veiklos visuotinės kokybės vadybos atžvilgiu įvertinimo tyrimai ir gauti susiteminti rezultatai. Darbas baigiamas išvadomis bei literatūros sąrašu, kuris padėjo atlikti šį darbą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKokybės vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai14
Dydis98.18 KB
AutoriusJolita
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Visuotines kokybes vadyba AB Audimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 17 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą