Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Vadovybės dalyvavimo kokybės gerinimo procese įvertinimas

Vadovybės dalyvavimo kokybės gerinimo procese įvertinimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Literatūros analizė. Visuotinės kokybės vadybos koncepcija. Visuotinės kokybės vadybos siekimo reikalingumas. Visuotinės kokybės vadybos įgyvendinimo fazės. Vadovų vaidmuo siekiant visuotinės kokybės. Teoriniai sprendimai. Vadovavimo reikšmė. Vadovų įtaka visuotinei kokybės vadybai bendrovėje. AB "N" veikla ir organizacinė struktūra. Vadovų veikla. Vadovų veiksmai asmeniniu pavyzdžiu propaguojant ir įgyvendinant tobulumą. Vadovų veiksmai kuriant valdymo sistemas ir skatinant įmonės valdymo sistemų tobulinimą. Vadovų veiksmai bendraujant su darbuotojais, klientais ir tiekėjais. Vadovų įtaka personalo kokybei. Vadovų įtaka bendrovės politikai. Vadovų įtaka procesų valdymo, išteklių, klientų bei darbuotojų poreikių patenkinimo kokybei. Išvados.

Ištrauka

Lietuvos ūkis susidūrė su ypatingai didele konkurencija Europoje ir visame pasaulyje.
Visos Europos ekonomika iš esmės persitvarko, kad galėtų plėtotis. Sparčiai įgyvendinamos naujos technologijos, išaugo paslaugų sektorius. Dauguma rinkų pradeda prisisotinti įvairiais produktais ir dėl to didėja konkurencija. Pirmenybė teikiama produktų kokybei, o ne kiekiui. Tai verčia kompanijas peržiūrėti savo veiklos politiką ir ją tobulinti. Didžiausias dėmesys skiriamas vartotojų patenkinimui, imamasi priemonių kokybei gerinti. Kokybė yra laukiamas kiekvieno piliečio kasdieninio gyvenimo elementas, ji turėtų tapti kiekvieno Lietuvos ūkio subjekto veiklos dalimi.
Žiūrinčios į perspektyvą organizacijos turėtų plačiau taikyti veiklos vertinimo sistemas, kurios įvertintų ne tik įmonės finansinius veiklos pasiekimus, bet ir veiksnius, turinčius įtakos ilgalaikius veiklos pasiekimus. Siekiant kokybės, visi organizacijos darbuotojai turi įsitraukti į visuotinės kokybės veiklą, t.y. vadovų, funkcinių padalinių, tiekėjų, gamintojų ir vartotojų bendradarbiavimą. Labai svarbus yra įmonės vadovų pasiryžimas siekti visuotinės kokybės vadybos ir dalyvavimas pačiame procese.
Taigi, šio darbo tikslas – įvertinti AB "N" vadovų dalyvavimą visuotinės kokybės įgyvendinime, remiantis asmeniniais stebėjimais.
Kursiniame darbe bus apžvelgiama įmonės vykdoma veikla, vadovų veikla, jų įtaka įmonės politikai ir strategijai, žmonėms, partnerystei ir ištekliams, procesams, klientams. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKokybės vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis49.72 KB
Autoriusrasa
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vadovybes dalyvavimo kokybes gerinimo procese ivertinimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą