Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Visuotinės kokybės vadyba: kelionių organizavimas UAB "Keliauk"

Visuotinės kokybės vadyba: kelionių organizavimas UAB "Keliauk"

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. UAB "Keliauk" – kelionių organizatorius jau daugiau nei 10 metų organizuoja turistines, pramogines, poilsines ir pažintines keliones po Europą ir Pabaltijį. Įmonės teikiamos paslaugos – kelionės, siūlomos dideliu asortimento pasirinkimu. Darbo tikslas – atrasti ir įvardinti tuos dalykus, kurios pašalinus arba pakeitus, organizacija galėtų sėkmingai įgyvendinti visuotinės kokybės vadybą. Literatūros analizė nagrinėjamu klausimu. Visuotinės kokybės vadybos UAB "Keliauk" organizacijoje vizija. Visuotinės kokybės vadybos UAB "Keliauk" organizacijoje diegimo veiksmų planas. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Pastaraisiais metais Lietuvoje pastebimas susidomėjimas visuotinės kokybės vadyba, jos nauda, teikiama organizacijai. Vis didėjantys mokesčiai, infliacija įtakoja įmonių vadovus susimąstyti apie kokybę jų organizacijoje, kadangi nekokybiškų procesų atlikimas iš karto neatlikus jų gerai, tinkamai, pagal standartus, kainuoja įmonei milžiniškus pinigus. Todėl šiuo Lietuvoje sunkiu ekonominiu laikotarpiu labai svarbu įmonėje taikyti kokybės vadybos metodus, nes kokybė nekainuoja, kainuoja tik nekokybė.
Kokybę šiandien organizacijos pirmiausia įsivaizduoja kaip konkurencinį pranašumą ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir Europos rinkoje, galintį sąlygoti efektyvią veiklą ir jos rezultatus įmonės viduje ir už jos ribų. Kokybės nuostatų įgyvendinimas dažniausiai suprantamas kaip ISO 9000 serijos standartų įdiegimas. Tačiau dažnai būna, kad įmonėms standartų įdiegimas – tai sertifikato gavimas, kad įmonė taiko kokybės standartą, tačiau reali situacija įmonėje ar organizacijoje visiškai nepasikeičia kokia buvo iš pat pradžių. Todėl kiekviena įmonė ar organizacija turi realiai įvertinti ar kokybės standartų įvedimas yra reikalingas jos veiklos rezultatų gerinimui, nes kitaip to standarto įvedimas bus tik popieriuje ir tai sukels nepalankų visuomeninį požiūrį apie įmonę. Taigi, kokybė šiandien - tai ilgalaikė įmonės sėkmė ir garantija rytojui.
UAB "Keliauk" – kelionių organizatorius jau daugiau nei 10 metų organizuoja turistines, pramogines, poilsines ir pažintines keliones po Europą ir Pabaltijį. Įmonės teikiamos paslaugos – kelionės, siūlomos dideliu asortimento pasirinkimu. Įmonė visada stengiasi parodyti įspūdingiausius Europos miestus, vietoves ir parinkti maksimaliai patogias apgyvendinimo sąlygas, suderindama poilsį, pažinimą ir patrauklią kainą. Per pastaruosius metus įmonės metinė parduotų kelionių apyvarta krito 15 %.
Darbo tikslas – atrasti ir įvardinti tuos dalykus, kurios pašalinus arba pakeitus, organizacija galėtų sėkmingai įgyvendinti visuotinės kokybės vadybą.
Darbo uždavinys - parengti visuotinės kokybės vadybos įdiegimo planą įmonėje UAB "Keliauk". ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-05-07
DalykasKokybės vadybos referatas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasReferatai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis28.68 KB
AutoriusD.
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasNavickas
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Visuotines kokybes vadyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 13 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Navickas
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą