Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Vadovybės atsakomybė: UAB "Panevėžio Aurida"

Vadovybės atsakomybė: UAB "Panevėžio Aurida"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839
Aprašymas

Kokybės vadyba. Visuotinės kokybės samprata ir tikslas. Kokybė ir kokybės standartų kūrimas. Nuolatinis tobulinimas. ISO 9000 kokybės vadybos principai. Vadovybės atsakomybė. Vadovams keliami reikalavimai kokybės tikslams pasiekti. Visuotinės kokybės vadybos vaidmuo strateginiame planavime. Kokybės strateginių siekių lygmenys. Kokybės sistemos diegimas UAB "Panevėžio Aurida". Įmonės istorija ir charakteristika. UAB"Panevėžio Aurida" teikiamos paslaugos ir jų kokybė. Kokybės diegimo etapai įmonėje. Kokybės sistemos diegimo nauda. Vadovybės atsakomybė diegiant kokybės sistemą UAB "Panevėžio Aurida". Vadovybės įsipareigojimai. Kokybės politika. Orientacija į vartotojus. Planavimas. Vertinamoji analizė.

Ištrauka

Kokybė sąlygoja produktų naudingumą visuomenei bei jų paklausą. Įmanoma, kad prastos kokybės gaminiai ar paslaugos gali atnešti žalos, būti pavojingi vartotojui.
Kokybės sistemos diegimas įmonėje labai svarbus procesas ISO sertifikatas palengvina darbą su užsienio užsakovais, praplečia eksporto galimybes, suteikia prestižą, užtikrina kliento pasitikėjimą. Tai nauda rinkodaros prasme. Įdiegus ISO, būna geresnė vidinė įmonės tvarka, tampa aiškus darbų, pareigų pasidalijimas, procesai tampa optimalesni: mažiau "blaškomasi", rečiau dubliuojasi funkcijos, atsiranda galimybė organizuoti tam tikrus procesus, valdymas darosi efektyvesnis, o sąnaudos mažesnės. Tai vidinės ISO diegimo priežastys.
ISO standartų diegimas keičia klientų, partnerių ir pačių darbuotojų pažiūrį į įmonę. ISO kokybės vadybos sistemos diegimas, prabrėžia įmonės apsisprendimą įsitvirtinti rinkoje ir tapti patikimu partneriu.
Šio darbo tikslas aprašyti teorinę ir praktinę vadovybės atsakomybę diegiant ir kontroliuojant kokybės sistemą. Kaip praktini pavyzdį mes paėmemė įmonę - UAB "Panevėžio Aurida"


Kokybė yra plati įvairiapusė sąvoka. Yra dešimtys kokybės apibrėžimų, jie gali būti klasifikuojami
Pagal požiūrį į kokybę. D.Garvinas išskyrė 5 pagrindinius požiūrius į kokybę:
1. transcendentinis požiūris;
2. produkto kokybė;
3. kokybė vartotojui;
4. kokybė gamyboje;
5. vertės požiūris.
6.
Transcendentiniu požiūriu kokybė yra pasiekimas arba siekimas aukštesnio standarto, kaip priešybė būti patenkintam prastu arba apgaulingu dalyku. Šiuo požiūriu kokybiškas produktas turi įgimtą pranašumą prieš kitus produktus. Pavyzdžiui, dažnai teigiama, kad vienetinis gaminys, pagamintas rankomis, yra kokybiškesnis nei fabrikinės gamybos produktas.
Produkto kokybė yra tikslus ir objektyviai išmatuojamas dydis. Kokybę atspindi produkto savybių ir požymių kiekis. Šiuo požiūriu geresnės kokybės produktai brangesni, nes pagaminti produktą, turintį daugiau savybių ir požymių, yra brangiau.
Kokybė vartotojui – tai vartotojo reikalavimų produktui atitikimo lygis. Šiuo aspektu produkto kokybė sunkiai nustatoma dėl skirtingo vartotojų skonio ir skirtingų jų poreikių.
Kokybė gamyboje apibrėžiama kaip atitikimas iš anksto numatytų parametrų, kurie išreiškiami standartais, techninėmis sąlygomis, receptais ir kitais dokumentais. Bet koks nukrypimas nuo standartų yra defektas. Kokybė gamyboje pasiekiama projektuojant procesą ir taikant statistinį proceso valdymą gamybos metu, prevenciškai pastebint nukrypimus nuo standartų ir tuo būdu išvengiant defektų.
Vertės požiūris. Šiuo požiūriu kokybė apibrėžiama kaštų ir kainos sąvokomis. Kokybiškas produktas – turintis geras charakteristikas arba efektyviai eksploatuojamas priimtinais kaštais ar kaina. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-01-19
DalykasKokybės vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis34 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis65.64 KB
AutoriusSiga
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaPriešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Ugniagesių gelbėtojų mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vadovybes atsakomybe UAB Panevezio Aurida [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 34 puslapiai 
  • Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Ugniagesių gelbėtojų mokykla / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą