Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Kokybės kaštų programa UAB "Makroprintas"

Kokybės kaštų programa UAB "Makroprintas"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Santrauka. Summary. Įvadas. Literatūros analizė. Teoriniai sprendimai. Tyrimai ir jų rezultatai. Prevenciniai kaštai. Įvertinimo kaštai. Vidiniai nesėkmės kaštai. Išoriniai nesėkmės kaštai. Kokybės kaštų gerinimo tikslai. Prevenciniai kaštai. Išvados ir rekomendacijos. Grafikai.

Ištrauka

Priimant spendimus įmonėje, orientuojamasi į tris pagrindinius veiklos rodiklius - tai kokybė, kaštai, produktyvumas. Pirmąjį įrankį žmonės sugebėjo pasigaminti dar pirmykštėje bendruomenėje. Tuomet ir atsirado poreikis kokybei. Žymiai vėliau, prasidėjus produktų mainams atsirado prielaidos kaštų suvokimui. Tik Pramonės revoliucijos metu susidomėta produktyvumu gamyboje. Taigi matome, kad kokybės sąvoka gyvuoja žymiai ilgiau nei kitos dvi sąvokos.
Vartotojai nori turėti tik aukščiausios kokybės gaminius ir paslaugas. Bet kuri įmonė, norėdama laimėti konkurencinę kovą, turi nuolat tobulėti. Laikui bėgant keičiasi standartai ir reikalavimai produkcijai, žaliavų ir darbo jėgos kainos. Todėl kiekvienai įmonei yra privalu stebėti, analizuoti ir prisitaikyti prie verslo aplinkos ir vidinių pokyčių. Kiekviena įmonė neišvengiamai turi matyti ir pagrįsti savo misiją ir viziją, formuodama strategiją konkurencingumui grinti. Sisteminį požiūrį į organizacijos veiklos nuolatinį gerinimą propaguoja naujausia vadybos filosofija- visuotinės kokybės vadyba (Paulavičienė) [118].
Visuotinės kokybės vadyba yra vadovavimo teorija, daugiausia dėmesio skirianti žmogiškiesiems organizacijos ištekliams. Visų organizacijos darbuotojų dalyvavimas kokybės gerinimo veikloje ir kiekvieno darbuotojo atsakomybė už kokybę įgalina optimaliausiai tenkinti klientų reikmes, tai sąlygoja verslo konkurencijos pozicijos stiprėjimą, garantuoja organizacijos išlikimą ir didina galimybę pasiekti tikslus. Įmonė, orientuodamasi į visuotinės kokybės vadybą, garantuoja sau sėkmingą vystimasį.
Viena iš praktinių priemonių, kuriomis siekiama įgyvendinti visuotinės kokybės vadybą praktinėje veikloje yra kokybės kaštų sistema.
Šiame darbe išnagrinėsime kokybės kaštų sistemą, taikomą įmonėje "Makroprintas" . Kadangi nuo taikomos kokybės kaštų sistemos ir jos sėkmingumo priklauso įmonės veiklos rezultatai, įvertinsime ir pateiksime išvadas, kaip ši sistema veikia organizacijoje, bei pateiksime rekomendacijas.
Tyrimų objektas. UAB "Makroprintas" ir joje naudojama naudojama kokybės kaštų programa.
Darbo tikslas. Išsamiai išanalizuoti ir įvertinti įmonės "Makroprintas" kokybės kaštus, nustatyti blogos kokybės priežastis bei pasekmes, įvertinti įdiegtų priemonių būtinumą ir pateikti pasiūlymus kokybės programai optimizuoti..
Uždaviniai:
1. Apžvelgti literatūroje pateiktus pagrindinius kokybės vadybos, kokybės kaštų ir jų tyrimų teorinius aspektus.
2. Atlikti tyrimus ir išanalizuoti įmonės kokybės kaštus.
3. Įvertinti kokybės kaštų sistemos taikymą UAB "Makroprintas".
4. Nustatyti blogos kokybės priežastis ir pasekmes.
5. Pateikti pasiūlymus kokybės programai gerinti UAB "Makroprintas". ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-06-14
DalykasKokybės vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai6 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis57.03 KB
AutoriusDomas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas5
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kokybes kastu programa UAB Makroprintas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 5 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą