Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Kokybės vadyba: AB "Vakarų laivų gamykla"

Kokybės vadyba: AB "Vakarų laivų gamykla"

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadas. Vadovybės apsisprendimas. Kokybės tobulinimo grupės. Matavimas. Kokybės kaina. Kokybės supratimas, žinojimas. Koreguojantys veiksmai. Nulis defektų planavimas. Darbuotojų lavinimas. Nulis defektų diena. Tikslo suformulavimas. Klaidų priežasčių pašalinimas. Pripažinimas. Kokybės tarybos. Atlik vėl viską iš naujo. Išvados.

Ištrauka

AB "Vakarų laivų gamykla" buvo įkurta 1969 metais. Žlugus planinės ekonomikos sistemai dėl politinių priežasčių, kompanija prarado centralizuotus užsakymus iš buvusios rinkos. Tačiau kompanijai pasisekė išlaikyti savo veiklos profilį ir įeiti į kitos rinkos geografinę dalį bendromis gamyklos administracijos ir personalo pastangomis.
Gamyklos sugebėjimą dirbti naujomis sąlygomis patvirtina žymiai padidėjusios pajamos ir išaugęs remontuojamų laivų skaičius iš Vakarų Europos ir Skandinavijos Siekdama patenkinti augantį remonto ir pertvarkos darbų poreikį, kompanija daug investavo į gamybą ir technologinių procesų tobulinimą: buvo įsigyta plazma metalo pjovimo mašina, įrengti aliuminio ir nerūdijančio plieno antstatų gamybos ir kitų plieno konstrukcijų cechai, atnaujintas gamyklos technologinio transporto inventorius.
Investavimas į gamybą pagerino atliekamų darbų kokybę, sumažino jų atlikimo laiką; bus galima priimti daugiau laivų į remontą, leis gamyklai sėkmingai žengti į naują rinką – laivų korpusų statybą. Atliktų inovacijų, kliento poreikių tenkinimo dėka kompanija išsikovojo laivų savininkų prisipažinimą.
Investavimas sutvirtino gamyklos padėtį laivų remonto ir pertvarkos rinkose, sudarė sąlygas gamyklos tolimesniam vystymusi ir padėjo įgyvendinti jos pagrindinį tikslą – kuo geriausiai patenkinti kliento reikalavimus.
Pagrindinis šios gamyklos privalumas tai paslaugų kokybiškas pateikimas. Taigi įdomu išsiaiškinti, kokie įmonėje nustatyti standartai ir kokybės matavimo būdai. Nagrinėjant plačiau kokybės vadybos klausimus įmonėje, pasirinkau kokybės mokslininką F. Krosbį, pagal kurį ir vertinsiu visą įmonės veiklą. Todėl šio referato tikslas ir būtų panagrinėti AB "Vakarų laivų gamyklą" pagal F.Krosbio kokybės modelį. Darbo objektas – AB "Vakarų laivų gamykla". Keliami uždaviniai – atskleisti AB "Vakarų laivų gamyklos" paslaugos teikimo vertinimą pagal F. Krosbio kokybės modelį.
Naudotasi AB "Vakarų laivų gamykla" esančiais dokumentais ir informacine medžiaga.
2001 metais Vakarų laivų gamyklą privatizavo BLRT Grupp, viena iš didžiausių Estijos pramonės įmonių.
Investicijos sustiprino kompanijos padėti laivų remonto ir pertvarkos rinkose, sukurė sąlygas gamyklos tolimesniam vystymusi ir padėjo įgyvendinti jos pagrindinį tikslą – kuo geriausiai patenkinti kliento reikalavimus.
BLRT Grupp sėkmė glūdi jos tradicijose ir gamybos valdymo lankstume. Tai, kas buvo vienkartinio remonto įmonė, dabar išaugo nuo 1990 į korporaciją su daugybė funkcijų ir šiuolaikinė struktūra. Gamybinė veikla įvairiose srityse leidžia sumažinti veiklos riziką laisvoje rinkoje.
BLRT Grupp sudaro 36 kompanijos. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKokybės vadybos referatas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasReferatai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis28.7 KB
Autoriusmuzonas3
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kokybes vadyba AB Vakaru laivu gamykla [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 16 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą