Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Veiklos įvertinimas remiantis kokybės vadybos principais: AB "Teo LT"

Veiklos įvertinimas remiantis kokybės vadybos principais: AB "Teo LT"

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Visuotinė kokybės vadyba. Pagrindiniai visuotinės kokybės vadybos principai. ISO standartai. Įmonės aprašymas. TEO LT, AB struktūra. TEO LT, AB veiklos įvertinimas remiantis kokybės vadybos principais. Orientavimasis į vartotoją. Lyderystė. Darbuotojų dalyvavimas. Procesinis požiūris. Sisteminis požiūris. Nuolatinis veiklos gerinimas. Faktais pagrįstų sprendimų priėmimas. Abipusiškai naudingi ryšiai su tiekėjais. Išvados.

Ištrauka

"Kokybė yra kruopščiai sukurtos kultūrinės aplinkos rezultatas. Ji turi būti organizacijos pagrindinis statinys, o ne statinio dalis." Kokybės guru P. B. Crosby
Visuotinės kokybės vadyba yra tokia vadybos filosofija ir metodai, kuriuos vartodama organizacija nuolat tobulėja, siekdama kuo geriau patenkinti suinteresuotųjų šalių poreikius, gerindama produktų kokybę ir mažindama kaštus. Prieš pradedant diegti visuotinės kokybės sistemą įmonėje verta panagrinėti kokybės vadybą bendresniu aspektu – principus.
Pagrindiniai kokybės vadybos principai, kuriais yra grindžiamas ISO 9001 standartas – ne formalumas, o realus įmonės gyvenimas, kam gaunasi tik formalumas, tas nesupranta kokybės vadybos sistemos esmės.
Šio darbo tikslas: įvertinti TEO LT, AB veiklą remiantis kokybės vadybos principais.
Šio darbo uždaviniai:
susipažinti su teorine medžiaga apie kokybės vadybos principus;
apžvelgti įmonę ir jos veiklą;
palyginti praktinę įmonės kokybės vadybą su teoriniais kokybės vadybos principais.
Kokybė – tai visuma produkto savybių, lemiančių jų tinkamumą tenkinti išreikštus ir numanomus vartotojo poreikius apibrėžtomis produkto vartojimo (eksploatavimo) pagal paskirtį sąlygomis.
Kokybės vadybos sistema (KVS) – tai įmonės organizacinės struktūros, pareigų, procedūrų, procesų ir išteklių visuma, būtina veiksmingai veiklos kokybės vadybai. KVS dažniausia yra dokumentuojama ir integruojama i organizacijos technines ir bendrosios vadybos sistemas, siekiant darniai koordinuoti ir suderinti visus veiksmus, lemiančius produktų ir paslaugų kokybę, vartotojų poreikių patenkinimą, veiklos išlaidų mažinimą ir finansinius rezultatus.
Visuotinės kokybės vadyba (VKV) – tai viena iš naujausių vadybos mokslo teorijų, mokomoji disciplina ir praktinių vadybos priemonių sistema. VKV yra išskirtinę kokybės svarbą pabrėžianti vadybos teorija (doktrina) ir praktinių vadybos priemonių sistema, kurias parinkusi organizacija nuolat tobulėja, įtraukdama į kokybės gerinimo procesus visus darbuotojus ir siekdama visiškai patenkinti išorės ir vidaus vartotojų poreikius bei paiso savo darbuotojų, akcininkų, klientų, visuomenės interesų. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKokybės vadybos referatas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasReferatai
Apimtis8 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9
Dydis189.25 KB
AutoriusGerda
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Veiklos ivertinimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 8 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą