Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>ISO standartų taikymas organizacijoje

ISO standartų taikymas organizacijoje

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. ISO standartai ir jų reikšmė. ISO standartų raida. Visuomenės ir standartizacijos santykis. Standartai ir standartizacija Lietuvoje. Kokybės valdymo sistemos diegimas. Pasaulio praktika diegiant kokybės sistemas. ISO standarto struktūra. ISO standartų diegimo praktika Lietuvoje. ISO standarto taikymas filiale "Kauno geležinkelių infrastruktūra" rezultatai ir analizė. Kokybės valdymo sistema filiale "Kauno geležinkelių Infrastruktūra". ISO 9002 standarto reikalavimų patenkinimo rezultatai. Vidaus auditai. Kokybės sistemos pastovus tobulinimas ir gerinimas. Išvados.

Ištrauka

Įmonės "smegenys" – ryšiai, paslaptys ir kolektyvinės darbuotojų žinios – apsprendžia konkurencingumą šiandien. Šiame šimtmetyje "smegenys" ir toliau bus labiausiai vertinamu turtu. Todėl atitinkamos intelektinio kapitalo vertinimo sistemos leis siekti, valdyti ir didinti svarbiausią įmonės turtą – intelektualų kapitalą. Intelektualinio kapitalo valdymas betarpiškai susijęs su įmonės vidinių procesų gerinimu ir žmogiškųjų resursų tobulinimu.
Suformuoti intelektinį kapitalą taip pat padeda kokybės vadybos sistema. Kokybės vadybos sistema diegiama taikant ISO 9000 standartų reikalavimus. Standarto reikalavimai – tai mechanizmas padidinti ir pagerinti intelektualinį kapitalą.Taip pat šis standartas tam tikra prasme padeda formuoti žmogiškąjį kapitalą. Standarto reikalavimuose didelis dėmesys skirtas žmogui jo žinioms.
Iš tolimesnės analizės galima pastebėti kokybės sistemos teigiamą įtaką įmonės suformuotam intelektiniam kapitalui. Taip pat pagerėja darbuotojų moralė, kai jie suvokia save kaip kokybiško darbo rezultatų tiekėjus kitiems įmonės darbuotojams.
Šio darbo tikslas - suprasti ISO standartų svarbą įmonei, kaip įrankį didinant įmonės intelektualinį kapitalą. Šio darbo objektas – AB "Lietuvos geležinkeliai"filialo "Kauno geležinkelių infrastruktūra", apžvelgti pokyčius įdiegus ISO stnadartą.
Darbe išskiriami šie pagrindiniai uždaviniai:1. apžvelgti ISO standartų atsiradimo priežastį kaip pasaulyje taip ir Lietuvoje; 2. Apžvelgti svarbą įdiegus įmonėje ISO 9000:2000 standartą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-04-07
DalykasKokybės vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai14
Dydis36.72 KB
AutoriusT
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasL. Kašubienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word ISO standartu taikymas organizacijoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 25 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • L. Kašubienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą