Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Kokybės valdymas (3)

Kokybės valdymas (3)

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Kokybės samprata. Kokybės sistemos vidinis funkcionavimas. Demingo ir Jurano požiūrių skirtumai į kokybės valdymą. Kokybės vadybos plėtra Lietuvoje. Kompleksinė kokybės valdymo sistema. Tikslinės kokybės valdymas. Visuotinės kokybės valdymas. UAB "Geonija" aprašymas. Kokybės valdymas UAB "Geonija". Išvados.

Ištrauka

Darbo tikslas – Išaiškinti kokybės valdymo esmę, aptarti kokybės vadybos plėtrą Lietuvoje, aptarti kompleksinės kokybės valdymo sistemą, tikslinės kokybės valdymą ir
visuotinės kokybės valdymą, išanalizuoti kokybės valdymą UAB "Geonija".
Darbo objektas – Kokybės valdymas.
Darbo metodai:
- Mokslinė literatūra;
- Įmonės suteikta informacija.
Visų pirma kyla klausimas, kas yra kokybė? Ką šis žodis reiškia? Tai nepaprastai plati sąvoka, atsiradusi tik dėl to, kad egzistuoja žmonija mąstančių, kuriančių ir vartojančių individų bendrija. Kai girdime sakant Aukštos kokybės gaminys, įsivaizduojame ypač gerai pagamintą, puikų produktą.
Kokybė – tai filosofinė kategorija. Manoma, kad pirmasis kokybę analizavo Aristotelis III a. prieš mūsų erą, vėliau Hėgelis XIX a. ir kt.
Ypatingą reikšmę turi marketingas ir projektavimas, kurių procese formuojasi vartojamosios savybės ir ekonominis kokybės parametrų gavimo tikslingumas.
Kokybė marketingo prasme turi užtikrinti vartotojo poreikius, norus ir gaunamos informacijos atbulinį ryšį, jos kontrolę. Gauta informacija yra svarbi koreguojant projektą.
Kokybė projektavimo procese apibrėžia techninius reikalavimus, keliamus medžiagoms, procesams ir produkcijai.
Nemažą įtaką kokybei turi materialinio ir techninio tiekimo kokybė ir gamybos proceso kokybė. Materialinis ir techninis tiekimas turi užtikrinti, kad kokybiškos žaliavos ar medžiagos, komplektuojamosios dalys ar junginiai, kurie yra gaminamos produkcijos dalis ir turi tiesioginę įtaką produkcijos ar paslaugų kokybei, būtų tiekiamos laiku.
Kokybė gamybos procese priklauso nuo gamybos proceso valdymo ir jo galimybių. Visais atvejais nustatomas tarpusavio ryšys tarp kokybės kontrolės gamybos procese ir gamybos proceso techninių dokumentų bei galutinio produkto. Jeigu technologinio
proceso patikra ekonomiškai netikslinga arba negalima atliekama produkcijos patikra, su tokiu gamybos organizavimu turi būti supažindinamas visas gamybinis ir techninis kontrolės personalas.
Nustatant technologinių procesų kokybę ypatingas dėmesys skiriamas operacijoms, susietoms su technologinio proceso ir produkcijos charakteristikomis, veikiančiomis kokybę. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKokybės vadybos referatas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasReferatai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis160.89 KB
AutoriusZhana
Viso autoriaus darbų13 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasFundamentinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kokybes valdymas (3) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 16 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą