Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Kokybės vadybos sistemos analizė: UAB "Audėjas"

Kokybės vadybos sistemos analizė: UAB "Audėjas"

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. darbo tikslas – teoriškai aprašyti kokybės vadybos sistemą, bei išsiaiškinti, kaip praktiškai ši sistema buvo kuriama ir įgyvendinta UAB "Audėjas". Kokybės vadybos sistema. Kokybės vadybos sistemos esmė. ISO 9000 pagrindiniai principai. ISO 9000 privalumai. UAB "Audėjas" kokybės vadybos sistema. Kokybės politika. Kokybės tikslai. Kompetencija, suvokimas ir mokymas. Įrašų valdymas. Artimiausi uždaviniai verslo plėtojimo srityje. UAB "Audėjas". Išvados.

Ištrauka

Kokybės vadyba užtikrina organizacijų procedūrų atitiktį kliento reikalavimams. Ji taip pat padeda susikurti bendrovės vidinių procesų kontrolę - lengviau juos valdyti, vertinti ir gerinti. Tai pirmasis žingsnis nuolatinio verslo gerinimo link.
Įsidiegę kokybės vadybos sistemą, jūs parodote, kad jūsų veikla yra prognozuojama ir įrodote, kad ji gali atitikti kliento reikalavimus. Efektyvi kokybės vadybos sistema padeda užtikrinti kliento poreikių tenkinimą.
Įdiegta ir dokumentais pagrįsta kokybės vadybos sistema leidžia kontroliuoti skirtingus vidinius procesus, apibrėžtus jūsų veiklos apimtyje:
Padidina veiklos efektyvumą ir sumažina riziką neįvykdyti įsipareigojimų klientams.
Kokybės vadybos sistema - tai pagrindas, kuris padeda nuolat gerinti vidinius procesus ir padidinti organizacijos galimybes siekiant strateginių tikslų įgyvendinimo.
Trečios šalies sertifikavimas padeda patikrinti vadybos sistemos atitiktį įvairių tarptautinių ir pramonės šakų standartų reikalavimams.
Bendrovė, dirbanti pagal kokybės vadybos sistemą, dirba produktyviau. Be to, pastebėsite, kad pagerės personalo atsakomybė, motyvacija ir įsipareigojimai. Sertifikuota kokybės vadybos sistema taip pat vis dažniau tampa sutarties sąlyga. Sertifikatas įrodo klientams, kad įmonė turi reikalingas sistemas, padedančias įvykdyti savo įsipareigojimus jiems.
Mano darbo tikslas – teoriškai aprašyti kokybės vadybos sistemą, bei išsiaiškint, kaip praktiškai ši sistema buvo kuriama ir įgyvendinta UAB "Audėjas".
Kokybės vadybos sistema – vadybos sistema, skirta organizacijos veiklai, susijusiai su kokybe, nukreipti ir valdyti.
Kokybės vadybos sistemos įdiegimas priskiriamas strateginiams organizacijos sprendimams. ISO 9001:2001 nustato reikalavimus kokybės vadybos sistemoms, kai organizacija siekia įrodyti savo sugebėjimą nuolat tiekti produktą (paslaugą) atitinkantį vartotojo ir atitinkamų reglamentuojančių teisės aktų reikalavimus; rezultatyviai taikydama šią sistemą, įskaitant jos nuolatinį gerinimą bei vartotojo ir atitinkamų reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų atitikties užtikrinimą; siekia, kad vartotojas būtų kuo daugiau patenkintas.
ISO 9001:2000 sertifikatas įrodo, kad įmonės kokybės vadybos sistema sertifikuota pagal geriausios praktikos standartą ir atitinka jo reikalavimus. Sertifikatas, kurį išdavė trečios šalies sertifikavimo/registravimo organizacija, įtikina klientus, kad jūs įdiegėte reikalingus vidinius procesus, kad įvykdytumėte įsipareigojimus.
Visame pasaulyje pripažįstamas standartas ISO 9001:2000 yra bendrinis. Tai ne produkto standartas, jis taikomas bet kurioje gamybos ar paslaugų pramonėje. Standartą sukūrė Tarptautinė standartizacijos organizacija (ISO), jo uždavinys - nustatyti tarptautinius reikalavimus kokybės vadybos sistemoms. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKokybės vadybos referatas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasReferatai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis40.05 KB
AutoriusArklimantas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasPurlys
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kokybes vadybos sistemos analize UAB Audejas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 10 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Purlys
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą