Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kokybės vadyba>Kokybės vadybos padėtis: UAB "Vita Baltic International"

Kokybės vadybos padėtis: UAB "Vita Baltic International"

Aprašymas

Įvadas. Kokybės vadybos teorinė analizė. Visuotinės kokybės vadybos bei kokybės samprata. Kokybės valdymas. Kokybės kontrolė. Kokybės vadybos praktinei aspektai. UAB "Vita baltic international" pristatymas. UAB "Vita baltic international" veiklos analizė. UAB "Vita baltic international" kokybės politika. Gaminių kokybės kontrolės procedūros. UAB "Vita baltic international" gamtosauga. UAB "Vita baltic international" personalo apklausa. Tyrimo metodo aptarimas. UAB "Vita baltic international" personalo apklausos tyrimo rezultatų analizė. Išvados. Priedai (3).

Ištrauka

Lietuvos ir kitų pasaulio valstybių organizacijos yra suinteresuotos įdiegti efektyvias kokybės vadybos sistemas, tačiau atskiroms šių sistemų struktūrinėms dalims, (dėl informacijos stokos arba dėl nepakankamo susipažinimo su kokybės standartų diegimo aspektais), skiriama nepakankamai dėmesio. Lietuvoje, lyginant su kitomis Europos šalimis, kokybės vadybos sistemų diegimas ir adaptavimas yra pakankamai nauja ir inovatyvi sritis, įdiegtas ir sertifikuotas kokybės vadybos sistemas turi palyginti nedaug organizacijų, o pati visuotinės kokybės vadyba verslo aplinkoje suvokiama per siaurai ir dažnai siejama tik su sertifikato įsigijimu. Kokybės vadybos sistemas įdiegusios organizacijos supranta, kad personalo vadyba vaidina pagrindinį vaidmenį siekiant įgyvendinti visuotinės kokybės principus. Organizacijos strategiją ir personalo valdymo principus sieja labai glaudus ryšys.
Ekonomikos globalizacija, tarptautinių prekybinių ir gamybinių santykių plėtra kasdien kelia vis didesnius kokybės reikalavimus. Rinkos dalyviai, reaguodami į šiuos pokyčius, ieško būdų ne tik užtikrinti, bet ir viršyti šiuos reikalavimus. Organizacijos yra nevaržomos pasirinkti, kaip siekti kokybės – diegti ISO 9000 serijos standartus ar taikyti visuotinės kokybės vadybos nuostatas. Visuotinė kokybės vadyba vertinama kaip viena efektyviausių organizacijos valdymo formų, o ISO 9000 serijos standartų populiarumą lemia operacinio organizacijos lygmens optimizavimo galimybės ir tarptautiniu mastu pripažįstamas sertifikatas, liudijantis organizacijos pastangas siekti kokybės.
Darbo objektas – UAB "Vita Baltic International" kokybės vadybos padėtis.
Darbo tikslas – remiantis moksline literatūra, atlikti UAB "Vita Baltic International" kokybės vadybos esamos padėties tyrimą.
Darbo uždaviniai:
• Apžvelgti teorines kokybės vadybos nuostatas;
• Įvertinti UAB "Vita Baltic International" kokybės vadybos padėtį;
• Tyrimo pagalba įvertinti kaip UAB "Vita Baltic International" darbuotojai vertina įmonės kokybės politiką;
• Pateikti išvadas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKokybės vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Kokybės vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis37 puslapiai 
Literatūros šaltiniai18 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis767.17 KB
AutoriusErnestA
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2012 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasPečiūrienė
Švietimo institucijaAlytaus kolegija
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kokybes vadybos padetis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 37 puslapiai 
  • Alytaus kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Pečiūrienė
  • 2012 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą